רכישה נכונה של קרוואן ניגרר

רכישה של קרוואן ניגרר הינה תופעה הולכת וגדלה בישראל אשר צברה תאוצה רבה בעשור האחרון עם תחית עבודתם של יבואנים רישמיים למותגים רבים בענף זה.

אם בעבר הלא רחוק ישראלים רבים שרצו לרכוש קרוואן נאלצו להסתמך על קטלוגים מודפסים ואולי על אתרי אינטרנט שונים, אז האפשרות של מלאי קרוואנים קיים בישראל (בדיוק כמו בסוכנות רכב) המאפשר לראות מקרוב את הקרוואן ולהיכנס אליו כדי לחוש את הנוחות של שימוש בו, הפכו ישראלים רבים למתעניינים בנושא ועל כן יותר ויותר קרוואנים שכאלו נימכרים מדי שנה בארץ.

מספר נקודות מפתח לרכישה נכונה של קרוואן ניגרר:

  • יש לוודא כי מדובר בקרוואן עם תקינה אירופאית (המתאימה לזו הישראלית) וכי מדובר במותג של חברה העוסקת בתחום מזה עשרות שנים.
  • יש לרכוש קרוואן ניגרר מיבואנים רישמיים של החברה מחוץ לארץ ולא להיעזר במתווכים למיניהם או יבואנים מקבילים.
  • יש לברר אודות משקל הקרוואן והאם הוא מתאים לגרירה על ידי הרכב שהרשותכם. לעתים הבעיה מתבררת מאוחר מדי ואז או מחליפים קרוואן שכבר נירכש או מחליפים רכב לחדש.
  • יש להתאים את הקרוואן לצרכים שלכם. אם מדובר במשפחה צעירה עם ילד או שניים לא חייבים ישר לרכוש קרוואן ענק עם 6 מיטות אלא אפשרי להסתפק בכזה שכולל 4 מיטות וקטן אך פרקטי עבורכם.
  • יש לברר אודות האחריות המוענקת עם רכישת הקרוואן. לרוב מדובר על שנתיים של אחריות ויש לברר מה היא מקיפה בדיוק.
  • יש לברר אם החברה המשמשת כיבואנית גם מוסיפה שידרוגים שונים במידת הצורך (מזגן, מולטימדיה, ארונות…) או יש לעשות זאת בצורה עצמאית עם בלעי מקצוע שונים.

קניה של קרוואן אינה שונה במהותה מרכישה של רכב אך חשו בלשים לב גם לכל הפרטים הקטנים שהם ההבדל בין השניים כדי לבצע רכישה חכמה של הקרוואן.

להזמנת קרוואנים להשכרה, חייגו: 052-7540730, 053-4280530