קרוואן בישראל

ישראל נחשבת מדינה קטנה יחסית בגודלה ועל כן עבור רבים האפשורת של שכירת קרוואן לטיול בארץ נישמע מוזר. הדבר נובע מהחיבור בין קרוואן וחופשה בת שבוע או יותר במרחבים של מדינות גדולות עם כבישים פתוחים ומרחקים בין עיר לעיר. אבל לא כך הדבר.

ישראל כוללת בתוכה עולם ומלואו של נופים ואתרים השווים ביקור ואשר רבים לא מגיעיםאליהם דב"כ או שאינם מבקרים בהם באופן מלא וממצה. קרוואן מאפשר לעבור במסלול שלם של אתרים ונופים מיוחדים לישראל ולהתנהל על פני יומיים שלושה או יותר של חופשה מיוחדת בקרוואן.

תחשבו על טיול שהיעד בו הוא גבולה הצפוני של ישראל ברמת הגולן. טיול קרוואנים שכזה יכול לכלול עצירות בערים מעניינות רבות בדרך דוגמת עכו, טבריה או נצרת. כמו כן עצירה במסלולי הליכה או רכיבה מגוונים בגליל העליון ורמת הגולן. כל אלו בנוסף ללא מעט נקודותתצפית או פינות נוף מדהימות של חבל אחרץ זה.

מצד שני טיול בכיוון ים המלח עם עצירות במסלולי מדבר יהודה או בסמוך למצדה. חישבו על חניה למרגלות המצדה עם זריחה בבוקר והמשך לכיוון ים המלח.

אלו רק שתי דוגמאות לטיול קרוואנים שאינו קשור למרחק של אליפ קילומטרים אלא 200-400 קילומטר בלבד שמספיקים כדי למצות את החוויה כפי שצריך מהדרך והיעד עצמו.

חופשה בקרוואן בישראל מאפשרת לגלותחבלי ארץ ומסלולים שלא נוהגים להגיע אליהם, בטח לא לחנות לצידם ולהיות בהם בעת זריחה ושקיעה או כאשר מזג האוויר מיוחד ומשפיע על המקום.

קרוואן מאפשר להרחיב את ההנאה מארצנו וכדאי לנסות זאת במסגרת משפחתית או זוגית לפחות פעם אחת.

להשכרת קרוואן בכנרת ובשאר חלקי הארץ, חייגו: 052-7540730 053-4280530