חופשה בקרוואן

חופשה בקרוואן היא מזמן לא עניין של אמריקאים מבוגרים, משפחות אירופאיות או תיירים באוסטרליה. מדובר כיום בלהיט בקרב ישראלים רבים שמצאו כי הדרך לחופשה זוגית או משפחתית לפעמים הרבה יותר מעניינת ומהנה כאשר היא במסגרת נסיעה בקרוואן.

צפיה בזריחה מעל המצדה? שקיעה מול מי הכנרת? חניה בלב חורשה טבעית?

כל אלו אפשריים בעיקר באמצעות חופשה בקרוואן שמאפשר לכם להגיע עד ליעדים תיירותיים רבים ולא רק לחנות במקום אלא להתגורר בצמוד לו או בתוכו למשך מספר לילות ומבלי להרגיש ש"יוצאים מהבית" או תלויים בשירותים של מישהו אחר.

בישראל ישנם כיום עשרות פארקים ואתרי קיימפינג שמתאימים לחניית קרוואנים והדבר מרחיב את מגוון אפשרויות החופשה לישראלי המצוי. פשוט שוכרים קרוואן, בונים תוכנית נסיעה ויוצאים לדרך.זהו, החופשה כבר התחילה. הגעתם? אתם חונים ומאותו הרגע החופשה סביבכם.

חשוב לבדוק מראש אודות החניונים המתאימים ביעד של הטיול, האם הם מתאימים קרוואן שברשותכם או שמא לסוגים אחרים בלבד. יש לברר שעות פעילות, אפשרות הזנה בחשמל ומים ובעיקר עלויות. חשו בלהיות מוכנים כמו לכל חופשה ולדעת הכל מראש על מנת לשפר את ההנאה מהטיול.

כאמור, אתרי חניה לקרוואנים נימצאים לרוב ביעדי תיירות או כאלו המציעים פעילות במקום (שייט בקייאקים, מסלולי הליכה או רכיבה וכו') ולכן הם אידיאלים לכל מי שמחפשים חופשה של שלווה ומנוחה או מי שרוצים לשלב ספורט אתגרי או תנועה במסלולים ייחודיים שאינם מיועדים לכלי רכב.

ישראל יפה ואין כמו חופשה בישראל באמצעות קרוואן, עם חניות שונות ויעדים שטרם ביקרתם בהם.

להזמנת קרוואן להשכרה לחופשה החלומית שלכם, חייגו: 052-7540730, 053-4280530