איך לתכנן טיול בקרוואן

טיול בקרוואן הוא ללא ספק דרך יצירתית לצאת לחופשה בישראל. גם כל מי שחושבים שיש צורך במרחבים של צפון אמריקה או אוסטרליה כדי להינות מחווית הקרוואן יופתעו עד כמה הדבר מהנה וחווייתי בארצנו.

נסיעה בקרוואן לים המלח, להרי הגולן או עד אילת היא ללא ספק דרך מספיק מעניינת ועם נופים מדהימים שכל אחד יכול להינות מהם. האפשרות של נסיעה ועצירה בדרך עם הקרוואן שמשמש כבית על גלגלים הפכה לפופולארית אצל ישראלים רבים בעזור האחרון בדיוק בשל כך.

לפני שאתם שוכרים קרוואן לטיול ברחבי הארץ למספר ימים, כדאי לדעת מספר נקודות מפתח הקשורים לנושא, ואשר יאפשרו לך לתכנן טיול בקרוואן בדרך יעילה יותר.

בחירת הקרוואן – יש לבחור קרוואן שיכיל מספיק מיטות עבור כמות המשתתפים בטיול ועדיף לחשו בעל קרוואן כמה שיותר מרווח ביחס שכזה. חשוב שיהיה גדול ועם מספיק מקום אך גם בגודל מתאים לסוג הרכב הגורר שלכם.

איך לתכנן טיול בקרוואן

עצירה בדרך – בחופשה המבוססת על קרוואן חשו בלדעת שאין טעם לרוץ כל הדרך עד ליעד הסופי והיתרון שהקרוואן נותן הוא אפשרות לחניות ביניים קצרות על הדרך כדי להוסיף לחוויית החופשה ולנצל את יתרונות הקרוואן אם לשינה, לשירותים או לחניה קצרה בקירבת אתר תיירותי מעניין. הדבר מונע עייפות בעת ההגעה ליעד הסופי ומעצים את החוויה כולה.

מסלולים וחניונים – חשוב לברר אודות מסלולי טיול באזורי עצירה אפשריים ולתכנן לפיהם את המסלול כולו עד ליעד הסופי. כמו כן חשוב לבדוק כי אכן יש חניונים מתאימים לאורך המסלול כולו ובעיקר בנקודות המעניינות לעצירה וביעד הסופי. יש לברר אודות שעות פעילות החניונים ומה השירות הקיים בהם.

חופשה בקרוואן יכולה להיות מהנה אך חשוב להתכונן לנושא כראוי ובטח אם מדובר בפעם הראשונה או השניה שלכם בשיטת חופשה שכזאת.

למידע נוסף על קראוונים להשכרה חייגו: 052-7540730, 053-4280530