שאלות נוספות קראוון בגליל

על פי רוב, גודל הקרוואן מושפע ישירות ממספר האנשים שאמורים לשהות בו במהלך הטיול. ככלל, כאשר מבצעים הזמנת קרוואן מומלץ להזמין קרוואן בו מספר המקומות גדול ממספר המשתתפים בטיול, על מנת להבטיח שלכל אחד יהיה מרחב מספיק ושלא יהיה צורך להפוך את פינת הישיבה למיטה

אין שום מניעה לצרף לטיול בקרוואן גם תינוקות,להיפך: השהייה בקרוואן תהיה נוחה מאוד גם לפעוטות ותאפשר לכם לקחת איתכם את כל הציוד והאביזרים הנדרשים, מבלי לוותר על דבר.

הקרוואנים שלנו מצוידים היטב, אך הם אינם כוללים כמובן ציוד אישי וציוד חיוני. לכן, מומלץ להכין מראש רשימה של ציוד שתיקחו איתכם לטיול. זקוקים לסיוע? שוחחנו עמנו ואנו נכווין ונסייע לכם בנוגע לציוד רלוונטי.
הקרוואנים שלנו כוללים מיטות,מטבח, פינת ישיבה, מקלחת ושירותים, ארונות ומקומות אחסון, מזגן בנוסף, חיבור ישיר לחשמל ולמים, סוכך וציוד קמפינג וציוד נוסף ע"פ דרישה.
הזמנה ברגע האחרון לא תהיה כדאית בשל הביקוש הגבוה. מומלץ להזמין את הקרוואן כמה שבועות ואפילו חודשים מראש, כאשר מדובר בתקופות חופש וחגים על מנת להיות בטוחים שהקרוואן המתאים לכם יהיה זמין לרשותכם בתאריכים המבוקשים.
ממש כמו בהשכרה או קנייה של רכב פרטי, גם בהשכרת קרוואן חשוב לסרוק יחד עם נציג החברה את כל חלקי הקרוואן מבפנים ומבחוץ ולראות שהכל תקין. בעת קבלת הקראוון יועבר לכם הסבר ע"י נציגנו לשימוש בכלל הציוד והאמצעים, בזמן זה תועבר סקירה ובדיקה לכלל הציוד על מנת לראות שהכל תקין ושמיש.
מערכות הקרוואן השונות – המים, החשמל, המקרר,המזגן וכן הציוד הנוסף כגון הגנרטור אינם קשים לתפעול. עם זאת, חשוב מאוד לקבל הדרכה ברורה לפני היציאה לדרך, כדי לוודא שאתם יודעים כיצד לעשות את הדברים בצורה נכונה.

קרוואן בגליל עושה את כל שביכולתה בכדי לטפל בתקלות במהירות המרבית תוך התחשבות מלאה בצרכי לקוחותינו. במידה ונתקלתם בתקלה כלשהיא במהלך החופשה תיצרו עמנו קשר טלפוני ואנו נדאג לתקן/ לטפל בבעיה במהירות המרבית ובאופן הראוי ביותר.

אצלנו לא ניתן להשכיר קרוואן לגרירה מהסיבה שרוב הציבור לא מתמצא כיום בגרירת קרוואן דבר המצריך מיומנות בנסיעה לאחור ובכלל. ברוב המקרים הלקוחות חוזרים מטיול עם נזקים שעליהם הם צריכים לשלם דבר שגורם לעוגמת נפש ואי נעימות ובשל כך אנו מציבים עבורכם את הקרוואנים ומסייעים בתהליך הגרירה המיותר.